Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 27.02.2010, 20:26
to że mecz będzie ciężki, było wiadomo od początku,
przed meczem z remisu byłbym zadowolony,
kiedy doszła do tego jeszcze kontuzja Pawła i bramka w 2 minucie, wiedziałem ze choćby o remis będzie ciężko
dlatego nie mam specjalnie wielkiego żalu...
bo to było do przewidzenia,

a na co stać tą drużynę pokażą najbliższe mecze
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 27.02.2010 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując