Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21857
Stary 27.02.2010, 20:25
Ja się zastanawiam czemu Ba nie grał od początku, a w jego miejscu Jirsak wystąpił. Ba najlepszym zawodnikiem Wisły w dzisiejszym meczu. Drugi nowy nabytek walczył starał się, ale z takich podań jakie dostawał (nie dostawał ?) nie da się nic ugrać. Słabo dziś Marcelo. Nawet nie o to chodzi że bramkę zawalił, ale ogólnie grał słabo. Dziwna sprawa. Mamy najlepszych obrońców w lidze, ale grają straszny piach. Najsłabszym ogniwem ponownie Diaz. Jak się trafi kupiec to bez zastanowienia do sprzedania.



Odpowiedz cytując