Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#403
Stary 27.02.2010, 20:15
element napisał(a):Wyświetl post
Może ten wynik ostudzi niektórym łby na przyszłość i co poniektórzy zaczną doceniać to co się ma.
Skoro wielu z Was ma wyjebane na Mistrzostwo to dziw mnie bierze gdy czytam te oburzenia z powodu wtopy z Bełchatowem.
Kolego. Zacznijmy kopaczy traktować tak, jak na to zasługują. Uświadommy sobie fakt, że skóro-kopy są normalnymi pracownikami. Podpisują umowę o pracę tak jak wielu z nas. Mają obowiązki wobec swojego pracodawcy tak i my itd. Jeśli pracodawca ma wobec nas zastrzeżenia, to sięga po "narzędzia" by swojego pracownika zdyscyplinować. Jeśli pewne opcje zawiodą i na nic zdadzą się rozmowy, upomnienia czy nagany, pracodawca sięga po jeszcze bardziej odczuwalne środki. U nas ten schemat jakby zupełnie nie działał. Kolesie robią sobie co chcą, rządzą szatnią, rządzą trenerem, grają na nosie prezesowi. Przy takim du^a chłopie trenerze mają już zupełnie jak u pana Boga za piecem. Doskonale zdają sobie sprawę, że ich pozycja jest nie zagrożona. Po pierwsze dlatego, że za takie niedojdy piłkarskie nikt porządnej kasy nie wyłoży i wobec tego można dalej z powodzeniem robić w klubie swoje. Po drugie, jeśli już nawet trafi się jakiś transfer (za przysłowiowego jednego euro centa) tzw. wzmocnienie drużyny, to blask takiego "piłkarza" szybciutko zblednie po dwóch, trzech meczach. Posadzi się "takiego nabytka" na ławce rezerwowych albo przeniesie do "młodych" i stara wiara znów rządzi
Odpowiedz cytując