Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 27.02.2010, 20:13
przeżyłbym dzisiejszą wtopę, ale wczoraj widząc jak pejsy obijają poprzeczki, słupki i marnują kolejne okazje, a warszawka jest bezradna, po czym strzela dwa bobole i wygrywa mecz to.... jestem mega wku....
Odpowiedz cytując