Świetny mecz Kirma. Naprawdę bardzo mi się podobał. Tragedia w wykoniaiu Jirsaka...Bardzo słabo Boguski, Diaz i Pawełek. Sobol też słabiutko. W ogóle ilość niecelnych podań w jednej i drugiej drużynie to jakieś nieporozumienie. Po co był okres przygotowawczy? Po co był mecz z IV ligową drużyna hiszpańską

Kolejny raz zadaje takie pytanie, po co to było

Żeby się zgrać? To widać jak zgrani jesteśmy...Gra bardzo słaba, nie ma napastnika. Hristov musiłaby być Messim żeby coś pokazać w pierwszym meczu po jednym treningu. Jedo jest pewne: LIGA BĘDZIE CIEKAWSZA
No i pokażcie mi efekty 2 zgrupowań!! Co takiej wyćwiczyła Wisła? Wie ktoś? Graliby tak samo gdyby cała zimę trenowali pod balonek na Hutniku...