Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#397
Stary 27.02.2010, 20:01
Plusem tej porazki jest postawa Ba, widac ze gosc przewyższa resztę o kilka poziomów.

Druga połowa dużo lepsza od pierwszej, ale tak jak ktoś mówił nie widać żadnego pomysłu na grę, może jak Ba dojdzie do pełni sprawności to się zmieni i będziemy mieli gościa, który w środku coś zrobi z piłką.

Ogórki z Bełchatowa (większej wiochy niż Wodzisław o 3,5 raza - byłem widziałem) zagrały bardzo agresywnie, praktycznie cały mecz pressingiem, a my w pierwszej połowie jak Anrew gołota zszokowani i nieporadni, ale tak zawsze mamy jak przeciwnik biega jak oszalały.

No cóż, oby reszta sszybo się wykurowała i walczymy dalej.

Z napadem tragicznie niestety.

Boguski dzisiaj słabo dużo głupich, niecelnych podań w pierwszej połowie, ale gość jest świeżo po kontuzji więc dajmy czas.

Martwi słaba postawa Sobola

Szkoda porażki z ogórasami typu Ujek - sprzedawczyk i świnski blondynek Nowak (osobiście cieszę się, że gośc u nas nie gra).
Odpowiedz cytując