Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 27.02.2010, 20:00
koyoot napisał(a):Wyświetl post
O taktyce pisza zawsze w tym temcie ci ktorzy posiadaja Licencje UEFA Pro oraz Swiecenia Kaplanskie. A szkolili sie ****a na Football Menagerze...


Litosci...
Ale pieprzysz !
Ty jesteś fachowcem ?
Trwaj sobie dalej w obozie fanów "mega talentu" P. Skorży. Co Twoim zdaniem zrobił takiego, żebyś swą reputację stawiał na szali z jego "umiejętnościami" ?
To, że zdobył MP z "rozpędu", tak jak to onegdaj uczynił P. Kasperczak z ówczesnym dream teamem ?
P. Kasperczak jakoś nie zdołał powtórzyć sukcesu z Wisłą prowadząc niedawno ekipę Górnika Z.
Twój Maciuś jest taki sam.
Ostatnio edytowane przez Denethor : 27.02.2010 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując