|
Ba jest swietny... Tym bardziej mnie dziwi dlaczego nie gral od poczatku zamiast bezproduktywnego Diaza albo Jirsaka ? Swoja droga to wiele mowi o poziomie naszej ligi, ale rowniez o kierunku w jakim powinny isc ruchy transferowe Wisly. I nie mam tez watpliwosci, ze jakby przyszedl Makinwa to bedzie tu najlepszym napastnikiem.
No i Kirm bardzo dobrze. Widac, ze potrzebuje czasu i z kazdym miesiacem bedzie gral coraz lepiej. Pelen okres przygotowawczy zrobil swoje.
Minusow bylo tyle, ze az mi sie nie chce pisac... Wisla ma potencjal naprawde na lepsza gre Mr Skorza.
|