Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 27.02.2010, 19:56
Ba jest swietny... Tym bardziej mnie dziwi dlaczego nie gral od poczatku zamiast bezproduktywnego Diaza albo Jirsaka ? Swoja droga to wiele mowi o poziomie naszej ligi, ale rowniez o kierunku w jakim powinny isc ruchy transferowe Wisly. I nie mam tez watpliwosci, ze jakby przyszedl Makinwa to bedzie tu najlepszym napastnikiem.

No i Kirm bardzo dobrze. Widac, ze potrzebuje czasu i z kazdym miesiacem bedzie gral coraz lepiej. Pelen okres przygotowawczy zrobil swoje.

Minusow bylo tyle, ze az mi sie nie chce pisac... Wisla ma potencjal naprawde na lepsza gre Mr Skorza.
Odpowiedz cytując