Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 27.02.2010, 19:55
Niby statystyka była po stronie Wisły (Bełchatów, np. miał 1 celny strzał) i druga połowa już znacznie lepsza, ale ta drużyna grała znów po prostu byle co i byle jak. Do tego niewykorzystane setki i tracimy 3 pkt.

Być może taka gra, w której brakuje wyuczonych schematów, a dominuje chaos wystarczy na zdobycie Mistrzostwa, ale co potem?

Łudzę się, że to pierwszy mecz i może w kolejnych zobaczymy jakiekolwiek efekty okresu przygotowawczego ;-)
Odpowiedz cytując