Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 27.02.2010, 19:55
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Ba poprostu robił to co robią już juniorzy w srednich zachodnich klubach,przyjoł piłke rozglądnoł się i podał DO PRZODU a przedewszystkim myslał na boisku..nie holował tej piłki bezmyslnie,bez fajerwerków ale dokładnie..juz mi sie niechce najezdrzać na Diaza powiem tylko ze Diaz to totalne przeciwienstwo Issy
ja nie moge Wstyd
Odpowiedz cytując