|
Senior Member
Offline
|
#393

27.02.2010, 19:55
|
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a): 
|
Ba poprostu robił to co robią już juniorzy w srednich zachodnich klubach,przyjoł piłke rozglądnoł się i podał DO PRZODU a przedewszystkim myslał na boisku..nie holował tej piłki bezmyslnie,bez fajerwerków ale dokładnie..juz mi sie niechce najezdrzać na Diaza powiem tylko ze Diaz to totalne przeciwienstwo Issy
|
ja nie moge Wstyd
|
|