koyoot napisał(a):

O taktyce pisza zawsze w tym temcie ci ktorzy posiadaja Licencje UEFA Pro oraz Swiecenia Kaplanskie. A szkolili sie ****a na Football Menagerze...
Litosci...
|
Nie trzeba mieć żadnych z w/w przez Ciebie uprawnień aby widzieć,ze jest fatalnie. Od początku roku. Jestem już za stary aby w oczywistych oczywistościach zabierać głos. Każdy widzi to co chce.