Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 27.02.2010, 19:54
fox mulder napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze śliwki robaczywki
Jasne !
Levadia była pierwszą, Legia drugą, Lech trzecią, Parchy czwartą itd. itd.
Moim zdaniem nadeszła najwyższa pora aby nasz dobroczyńca odsprzedał w końcu klub i zakończył tą mega farsę. Począwszy od kpin związanych z wyszukiwaniem pseudo-piłkarzy za symboliczną złotówkę, poprzez latami trwającą komedię z zakupem bramkarza, wymianę śmiesznych ludzików na lukratywnych stanowiskach w RN aż po całe zarządzanie klubem.
Ja już mam tego dosyć !
Odpowiedz cytując