fox mulder napisał(a):

Pierwsze śliwki robaczywki
|
Jasne !
Levadia była pierwszą, Legia drugą, Lech trzecią, Parchy czwartą itd. itd.
Moim zdaniem nadeszła najwyższa pora aby nasz dobroczyńca odsprzedał w końcu klub i zakończył tą mega farsę. Począwszy od kpin związanych z wyszukiwaniem pseudo-piłkarzy za symboliczną złotówkę, poprzez latami trwającą komedię z zakupem bramkarza, wymianę śmiesznych ludzików na lukratywnych stanowiskach w RN aż po całe zarządzanie klubem.
Ja już mam tego dosyć !