Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 27.02.2010, 19:53
*Michael* napisał(a):
Wiślacy są dobrze przygotowani kondycyjnie i ... na tym bym poprzestał.
Kondycyjnie, może i sie zgodzę. Ale motoryka!? Dynamika!? Szybkość!? Gdzie ona jest? To jest tragedia żeby zawodnicy Mistrza Polski biegali dwa razy wolniej od zawodników Bełchatowa z całym szacunkiem dla nich. Ruszali sie tak jakby mieli na nogach pięciokilowe obciążenie. I te kontuzje to też nie przypadek, ktoś tam nieźle partoli robote..A co do Skorży to sie nie wypowiadam.

Prawda jest taka że Probierz, Ulatowski, Lenczyk i Bóg wie kto jeszcze zdobyli by z Wisłą mistrza Polski. Mogę sie spokojnie o to założyć!

Kamson napisał(a):
A ja myśle, że spokojnie można zamknąć ten temat do zakończenia sezonu. Wtedy przyjdzie czas na rozliczanie Skorży.
Prędzej proponuje go otworzyć po dostaniu po dupsku z pierwszym lepszym rywalem w eliminacjach do LM. Nie widzę dla tego gościa przyszłosci. Jesli nie potrafi druzynie nadac stylu i pomyslu na gre przez 2 lata swojej pracy.
Ostatnio edytowane przez Mixu : 27.02.2010 o godz. 20:00.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH