Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 27.02.2010, 19:48
Jest jeden plus tej porażki. Teraz jak Boss się wkur*i to już Makinwy nie odpuścimy. Brakowalo dzis walczacego napastnika z przodu. I swoja droga Issa Ba to byl dzis gracz z innego swiata. Bezapelacyjne wzmocnienie.
Odpowiedz cytując