Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 27.02.2010, 19:47
Jedno krótkie podsumowanie ażciśnie się w usta ...

DZIECI WE MGLE.
mam nadzieję że był to dla piłkarzy zimny prysznic,przekonają się ze w walce o tytuł nie są murowanymi faworytami,żaden przeciwnik pkt bez walki nie odda.
Odpowiedz cytując