Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#385
Stary 27.02.2010, 19:47
Diaz byłby bardzo pożytecznym graczem w odbiorze, ale musi mieć ustalone przez trenera kontkretne zadania. Jeśli pozwala mu się na spontaniczne zagrania to więcej z nich jest kłopotów niż pożytku. To samo zresztą Sobol. Obydwaj za bardzo zwalniają grę, tak nie gra nowoczesny defensywny pomocnik.
No, ale do tego trzeba trenera z warsztatem
..
Odpowiedz cytując