Diaz byłby bardzo pożytecznym graczem w odbiorze, ale musi mieć ustalone przez trenera kontkretne zadania. Jeśli pozwala mu się na spontaniczne zagrania to więcej z nich jest kłopotów niż pożytku. To samo zresztą Sobol. Obydwaj za bardzo zwalniają grę, tak nie gra nowoczesny defensywny pomocnik.
No, ale do tego trzeba trenera z warsztatem
