|
Pozytywy:
Kirm - mam nadzieje, że jego dobra gra stanie się normą, przepracował cały okres przygotowawczy z Wisłą do tego już się zaaklimatyzował, będzie dobrze.
Ba - widać po paru minutach, że to jest zawodnik który robi różnice, oby go omijały kontuzję a a to ten transfer okaże się strzałem w 10
Hristov - widać, że coś tam potrafi, dobrze się zastawia ale moim zdaniem ma blokadę psychiczną, boi się wychodzić do piłek, trzeba koniecznie nad tym popracować i będzie git
Edit: Dawać Makinwe - widać, że murzyni z dobrej ligi zachodniej są bezcenni.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 27.02.2010 o godz. 19:56.
|