|
To co Skorża wyprawia to jest absurd.Widzi,że Diaz nic nie robi tylko głupio fauluje i gra beznadziejnie,ale mimo to on robi dopiero pierwszą zmianę w bodajże w 70 minucie jeszcze do tego nie zdejmuje go.To jest paranoja od początku gdy Skorża został trenerem Wisły nie robi dużo zmian widząc,że paru zawodników sobie nie radzi.Ja osobiście nie dziwie się Kokoszce dlaczego postanowił odejść z Wisły dostawał mało szans i za niedługo opuszczą nas kolejni młodzi zawodnicy,gdyż nie dostają szans na grę.Przynajmniej jednego zawodnika na sezon powinno się wypromować Urban z Legii wpuścił Rybusa i Borysiuka i w tej chwili oni są motorami napędowymi Legii stanowię o jej silę.
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arkadiusz Głowacki
"Na jednej z konferencji po zakończeniu przygody z reprezentacją mówiłem, że chciałbym zostać w Wiśle nawet do 40. roku życia...Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie, to chciałbym zostać" - Radosław Sobolewski."
"Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub." - Bogusław Cupiał
|