Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 27.02.2010, 19:45
Cytat:
Ale co? znaczy przegraliśmy rundę jesienną? Byliśmy ostatni? przedostatni? Kolego Ty i kilku innych z tego forum napijcie się zimnej wody! Każdy jest wku... po tym meczu, konstruktywna krytyka tak, ale nie jesteśmy dziećmi,żeby tak płakać!
Levadia, Lech, Legia, Cracovia.

Dla mnie runda była stracona. Ze szczególnym naciskiem na tą ostatnią drużynę.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując