|
Diaz zapierdala po boisku jak bocian jakiś..jesli ktos mysli ze pisze to pod wpływem emocji to niech zobaczy poprzednie moje posty na temat gry Diaza...ten gosc sobie ****A! kapkuje na boisku,co to ma byc? kopie sie debil po czole wywraca sie..poprostu to jest załosne ze Skorza sie tak osmiesza wystawiając go do pierwszej 11..gosc co zrobił przy dobitce na pustą bramke? ano to co robi non stop czyli dupa do przodu i wslizg dwoma nogami na piłke,DEBIL,ISTNY DEBIL..dajcie mi bana czy co,wali mnie to W Wisle jest sporo lepszych zawodników od tego drewniaka,Ba czy nawet Mąka..ja nie wiem w jakim celu jest wystawiany Diaz na boisko..w jakim? Dzis mógł ze 3 razy wylecieć z boiska za swoje zachowanie..Jak on zagra w nastepnej kolejce to strace resztki zaufania do naszego trenera..KLAPKI NA OCZACH przez pół sezonu ma..
|