Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 27.02.2010, 19:42
[QUOTE][/Po jakiej jednej porażce? Zapomniałeś o całej jesiennej rundzie?!QUOTE]

Ale co? znaczy przegraliśmy rundę jesienną? Byliśmy ostatni? przedostatni? Kolego Ty i kilku innych z tego forum napijcie się zimnej wody! Każdy jest wku... po tym meczu, konstruktywna krytyka tak, ale nie jesteśmy dziećmi,żeby tak płakać!
Odpowiedz cytując