Czy Wy nie rozumiecie ze Ba nie jest w stanie zagrac calego meczu ?! Ilez razy to trzeba pisac. Ledwo co wrocil po kontuzji, teraz niby ma grac 90 minut, a za 2 mecze krytykanci beda plakac ze dostal kontuzje
A wczoraj tak ladnie napinaliscie sie na porazke koszernych
