Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#376
Stary 27.02.2010, 19:37
Czy Wy nie rozumiecie ze Ba nie jest w stanie zagrac calego meczu ?! Ilez razy to trzeba pisac. Ledwo co wrocil po kontuzji, teraz niby ma grac 90 minut, a za 2 mecze krytykanci beda plakac ze dostal kontuzje

A wczoraj tak ladnie napinaliscie sie na porazke koszernych
Ostatnio edytowane przez mic : 27.02.2010 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując