|
Diaz to niech się lepiej zastanowi co robi w polu karnym podczas bezpośredniego strzału z wolnego, zresztą ile było klarownych sytuacji w meczu? O ile pamiętam to tylko ta
Bełchatów miał ze 3 takie, zresztą 0 kombinacji w naszej grze i generalna chujnia prócz Kirma, Marcello i Sobola nikogo nie widać
Pozytku z nowych nabytków nie będzie przy takiej postawie grajków
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 27.02.2010 o godz. 19:41.
|