Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 27.02.2010, 18:28
Graliśmy słabo ale lepiej od Bełchatowa. Szybko frajersko stracona bramka ustawiła mecz.
Od 17 kolejek zastanawiam sie co Diaz robi w 1. składzie... Wiem, że kadra wąska przy kontuzjach ale Ba w 10 min zrobił więcej dobrego niż Diaz przez cały mecz. Jego "dobitka" po wolnym Kirma to podumowanie jego gry. Wczoraj żałośnie grająca Legia uciulała 3 pkt, czemu my grając lepiej nie potrafimy zdobyć nawet 1 punktu? Druga sprawa to czemu w 2 połowie potrafilismy atakowac i stwarzac sytuacje a w 1. nie?

Co z Brożkiem?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 27.02.2010 o godz. 19:39.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując