Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 27.02.2010, 18:28
Jak się tak okrutnie partoli fantastyczne okazje, jak Diaz dobijając strzał Kirma, nic dziwnego, że mecz zostaje przegrany. Ten strzał Diaza to był chyba kiks-kompromitacja roku.

Zgadzam się z opiniami, iż jedynym pozytywem meczu w wydaniu Wisły był Issa Ba - faktycznie, dużo wniósł, fajnie się rusza, ma świetną koordynację, technicznie jest wyszkolony co najmniej dobrze (a w skali naszej ligi świetnie), wie, co robi, myśli na boisku, potrafi wygrywać pojedynki pod kryciem, zgrać głową i co też szalenie ważne, widać, że po prostu mu się chce. Dwukrotnie szalenie się wk...ił na kolegów za proste błędy, nie spływały po nim jak np: po Boguskim, czy Sobolewskim. Powinien być z niego duży pożytek - to zdecydowanie zawodnik do pierwszego składu.

Chirstow na razie nic nie pokazał, zagrał słabo, ale trzeba mu dać czas. Jirsak znów fatalnie, zawiódł, Diaz był niemal od początku do zmiany, Sobolewski pokazał kompletny brak czucia piłki, Piotr Brożek nieporadny, Kirm miał dużo momentów przestoju, Głowacki za wolny, Pawełek jak zwykle popełnił przynajmniej 2 poważne błędy - czyli standard. Gra obronna pozostawiała wiele do życzenia, ofensywna jeszcze więcej.

Na dzień dzisiejszy przy beznadziejnej formie Boguskiego i wiecznie chorującym Brożku, bardzo potrzebujemy dodatkowego napastnika - oby ten Makimba jednak przyszedł. Widać tak samo duży brak na boku obrony - Skorża ma rację chcąc ściągnąć nowego bocznego defensora. Oby to się udało, bo bez powyższych zawodnikow, może być niezmiernie ciężko obronić tytuł.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując