Wyświetl pojedynczy post
Velture
Junior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 27.02.2010, 18:28
No cóż.Pierwsze mecze po długiej przerwie w wykonaniu Wisły nigdy nie powalały na kolana.
Trzeba mieć nadzieje że z meczu na mecz chłopaki będą się rozkręcać a wtedy nic naszej Wisełki nie zatrzyma.
Głowa do góry panowie-porażka to element footbolu;nie mozna "karmić się" tylko zwycięstwami
olTSchool Wisła
Odpowiedz cytując