|
No cóż.Pierwsze mecze po długiej przerwie w wykonaniu Wisły nigdy nie powalały na kolana.
Trzeba mieć nadzieje że z meczu na mecz chłopaki będą się rozkręcać a wtedy nic naszej Wisełki nie zatrzyma.
Głowa do góry panowie-porażka to element footbolu;nie mozna "karmić się" tylko zwycięstwami
olTSchool Wisła
|