Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#367
Stary 27.02.2010, 18:27
Temat wg. mnie do zamkniecia, po narzekajcie ale nie piszcie o tym, bo to nic nie zmieni, a co drugi z Was pisze o tym samym. To forum to nie pośmiewisko dla kibców innych drużyn, przegraliśmy i koniec. Nie wyszło drużynie w jednym meczu i trudno. Mimo to jestem dobrej myśli przed nastepnym meczem i o nim trzeba myśleć.i brawa dla kibiców!

Ba witamy w drużynie
Odpowiedz cytując