Temat wg. mnie do zamkniecia, po narzekajcie ale nie piszcie o tym, bo to nic nie zmieni, a co drugi z Was pisze o tym samym. To forum to nie pośmiewisko dla kibców innych drużyn, przegraliśmy i koniec. Nie wyszło drużynie w jednym meczu i trudno. Mimo to jestem dobrej myśli przed nastepnym meczem i o nim trzeba myśleć.i brawa dla kibiców!
Ba witamy w drużynie
