ja mam tylko jedno pytanko jak to jest że jedynym gosciem w drużynie który umie prosto kopnać piłke w drużynie to facet ktory praktycznie nei jest przygotowany do sezonu i o dłużeszego czasu nie grał w żadnym meczu o stawke

oczywiście chodzi mi o Issa Ba.
paranoja Diaz to już przechodził sam siebie... po pierwszych 20 minutach był do zmiany