Mecz na remis, ale niestety porażka. Moja ocena piłkarzy w skali 1-10
Pawłek - 3 bardo słabo. Bramki nie zawalił ale jak zwykle 2 babole wyprodukował.
Alvarez - 4 słabo. Nie przeciął dośrodkowania Małkowskiego przy straconej bramce. Z przodu niewiele. Dużo biegał to jedyny plus. (Symboliczny balonik - dośrodkowanie)
Pio. Brożek 4 słabo. Nic z przodu nie dał
Głowacki 4 słabo
Marcelo 4 słabo zawali gola - gdyby nie to byłby poprawny występ
Jirsak 3 - bardzo słabo (najsłabszy na boisku)
Diaz 3 bardzo słabo - dużo biega walczy.... i nie trafia do pustej bramki. Ponadto mnóstwo strat
Kirm - 8 najlepszy na boisku. Niestety fatum trwa... znowu słupek. Naprawdę szkoda.
Sobolewski - 5 - walka i tylko walka
Boguski - 4 słabo dużo biega walczy, chaos
Hristow - 3 słabo. Gdyby nie jedna akcja w II połowie myślałbym że gramy w 10 (Jego akurat może usprawiedliwiać gra z marszu)
Ba - 5 przyzwoicie - czemu nie grał od początku meczu?
Cóż można napisać po takim meczu? Może jak do 11 wróci Małecki i zamiast Diaza będzie grać Ba wszystko będzie wyglądać lepiej? Trzeba być optymistą w tych trudnych chwilach a nie jak to mówią srać po krzakach
