Cytat:
|
Powiedz mi czym niby Kirm się wyróżniał? Bo dla mnie to jeden z najsłabszych zawodników meczu? Szczególnie na jego chujowość gry wpływa fakt ze przeszedł caly cykl treningowy w przeciwienstwie do np ultra słabego Sobola.
|
Tym, że jako jeden z nielicznych przejawiał chęć do gry. Wybiegał na pozycję, starał się przejmować piłki i je rozgrywać. Kilka razy pociągnął akcje, czego nie można było zaobserwować np u dramatycznie słabego Jirsaka. Oczywiście do formy na miarę MŚ jeszcze daleko, ale na tle innych wypadł nieźle. No i nie zapominajmy, że to on stworzył naszą najlepszą sytuację na strzelenie gola - wolny i nieszczęsny słupek (a raczej nieszczęsny Diaz).