Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 27.02.2010, 18:25
Cytat:
Powiedz mi czym niby Kirm się wyróżniał? Bo dla mnie to jeden z najsłabszych zawodników meczu? Szczególnie na jego chujowość gry wpływa fakt ze przeszedł caly cykl treningowy w przeciwienstwie do np ultra słabego Sobola.
Tym, że jako jeden z nielicznych przejawiał chęć do gry. Wybiegał na pozycję, starał się przejmować piłki i je rozgrywać. Kilka razy pociągnął akcje, czego nie można było zaobserwować np u dramatycznie słabego Jirsaka. Oczywiście do formy na miarę MŚ jeszcze daleko, ale na tle innych wypadł nieźle. No i nie zapominajmy, że to on stworzył naszą najlepszą sytuację na strzelenie gola - wolny i nieszczęsny słupek (a raczej nieszczęsny Diaz).
Ostatnio edytowane przez Wizard : 27.02.2010 o godz. 18:28.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując