Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 27.02.2010, 18:25
Nie ma grania bez podbijania. Nie wiem jak Wy, ja już na tego poczepanego Diaza nie mogę patrzeć.

Ten Ba ciekawie wyglądał. Zrobił chyba więcej dobrego niż Jirsak na spółkę z Diazem przez cały mecz.
Odpowiedz cytując