kamikaze napisał(a):

|
Jak zwykle zaczęli grać za późno, czy nie mogą wyjść na mecz skoncentrowani od pierwszego gwizdka?
|
masz jakieś video na dogrywkę poza anteną? Bo ja do 94 minuty nie widziałem momentu w którym można by powiedzieć ze "zaczeliśmy grać". No chyba że fakt że parę razy Ba minął kogoś i próbował podać czy też fakt że Bełchatów już się tylko bronił i oddał miejsce do 40 metra przez co wyglądało że "mamy inicjatywę".