63.5 Kg napisał(a):

Dzisiaj nie bylo niczego.
Nie ma zespolu.
Nie ma pomyslu.
Nie ma gry.
Nie istniejemy...porownujac to my niestety z meczu na mecz gramy coraz gorzej i ta tendencja sie utrzymuje od kilku lat...
|
po pierwsze nie ma trenera a po drugie ....
Z taką grą to za tydzień i lidera już nie będzie
