Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 27.02.2010, 18:24
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj nie bylo niczego.

Nie ma zespolu.

Nie ma pomyslu.

Nie ma gry.

Nie istniejemy...porownujac to my niestety z meczu na mecz gramy coraz gorzej i ta tendencja sie utrzymuje od kilku lat...
po pierwsze nie ma trenera a po drugie ....

Z taką grą to za tydzień i lidera już nie będzie
Ostatnio edytowane przez robin hood : 27.02.2010 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując