Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 27.02.2010, 18:24
Nigdy nie graliśmy dobrej opiłki w pierwszym meczu po zimie i trzeba dzisiejszą porażkę jakoś przełknąć.
7 KONTUZJOWANYCH to jest nasz największy przeciwnik w walce o mistrzostwo!
W pierwszej połowie nie było widać pomysłu na grę, zawodnicy ustawieni nie na swoich pozycjach.. ba, nie wiedzieli jak, gdzie, z kim i do kogo grać.

W 2 połowie obraz gry naszej drużyny był o niebo lepszy niż w 1 połowie. Przynajmniej widzieliśmy kto gdzie ma grać. Jedynymi zawodnikami,którym piłka nie przeszkadzała byli KIRM i wprowadzony dobrze rokujący i wyróżniający się techniką i wszystkim innym ISSA BA. Hristova nie mam zamiaru krytykować, bo na tle całej drużyny nie odstawał.

WISŁA MISTRZEM 2009/2010 myślę, że nie może być inaczej.
Odpowiedz cytując