Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 27.02.2010, 18:24
Wrócili Głowa, Sobol i chuja to dało. Tak ich każdy wyczekiwał, a prawda jest taka, że jak drużyna nie wie co ma grać, to nawet Messi i Ronaldo nie pomogą.
Zawiedli mnie bardzo. Nawet nie poszczególni piłkarze, ale jako drużyna. Zero gry jako zespół, tylko dziwne zrywy poszczegolnych piłkarzy. Tak nie może być, drużyna musi mieć pomysł na grę i go ćwiczyć, realizować. Tutaj nikt nie wie co ma grać!
Nie mam pojęcia kogo za to winić...w****iony jestem strasznie.

Jeszcze moje pierwsze wrażenie na temat nowo pozyskanych Ba i Hristova. Ten pierwszy to kawał grajka. Myślący, techniczny piłkarz. Takich nam na pewno w pomocy brakuje. Bo Jirsak się nadaje do rezerw, a Diaz nie jest w każdym razie pomocnikiem, który mógłby być odpowiedzialny za akcje ofensywne zespołu.
Natomiast Hristov sprawia wrażenie gracza, który żyje z podań. Zobaczymy jak z jego skutecznością, bo w dzisiejszym meczu nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności strzeleckich.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.02.2010 o godz. 18:26.
..
Odpowiedz cytując