|
Mecz to taka kopanina z naszej strony plus troche agresji i tyle. Co oni robili na obozach to ja nie wiem, ale chyba powinni troche lepiej wygladac i poruszac sie po boisku. Pozostaje tylko zaspiewac :"Czy wygrywasz czy nie ..."
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|