Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#356
Stary 27.02.2010, 18:23
OL Lyonaise napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zagrali kichę a to oznacza że wina jest w przygotowaniach.... Terzotti out
To powaliles na kolacha chyba wszystkich
Co ma wspolnego trener od przygotowania fizycznego i fizjolog, do stylu i pomyslu na gre (a raczej jego braku) jaki prezentuje Wisla ?
Bileterka tez out !

Ostatnio edytowane przez mic : 27.02.2010 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując