Wyświetl pojedynczy post
ABG-TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#355
Stary 27.02.2010, 18:23
Można powiedziec że graliśmy w "10" bo Jirsaka to wogóle przy piłce nie było:/ Bez Ofensywy, która za czasów Cupiała była najmocniejsza stroną Wisły to o Pucharach można zapomniec. Mistrz Polski a nawet nie mamy napastnika na ławce. Na plus dziś napewno Kirm i Ba
,,Polscy piłkarze powinni przestać myśleć o Lidze Mistrzów, a zacząć grać"- Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując