Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 27.02.2010, 18:22
Druga połowa mi się podobała, cholera szkoda pierwszego meczu ale jestem optymistą ;-) Ba nam się przyda, Hristov też dobrze rokuje. Szkoda słabego meczu Diaza ale on też miał przebłyski.

Czy wygrywasz czy nie!!!
Odpowiedz cytując