Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
354
27.02.2010, 18:22
Druga połowa mi się podobała, cholera szkoda pierwszego meczu ale jestem optymistą ;-) Ba nam się przyda, Hristov też dobrze rokuje. Szkoda słabego meczu Diaza ale on też miał przebłyski.
Czy wygrywasz czy nie!!!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan