Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 27.02.2010, 18:21
Nawet jakbyśmy wygrali to nie usprawiedliwiało by to naszej słabej gry..
Mam nadzieję że Issa będzie gotów na 90 min w następnym meczu

emocje opadają... pozostaje tylko smutek...


Odpowiedz cytując