|
Powiedz mi czym niby Kirm się wyróżniał? Bo dla mnie to jeden z najsłabszych zawodników meczu? Szczególnie na jego chujowość gry wpływa fakt ze przeszedł caly cykl treningowy w przeciwienstwie do np ultra słabego Sobola.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|