Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#346
Stary 27.02.2010, 18:19
Kirm, Ba i Malecki, Marcelo to w tej chwili cztery nasze najwieksze gwiazdy.

Panowie. Ok rozumiem ze moglo wam sie nie podobac. Mnie tez sie nie podobalo, ale jesli krytykujecie to chociaz wezcie przyklad z kolegi DarekK_11 i krytykujcie konstruktywnie, a nie po jednej porazce Skorza Won, out czy **** wie tam jak wy mowicie. Wyzywac kazdy potrafi. Krytykowac juz nie.
Odpowiedz cytując