|
Kirm, Ba i Malecki, Marcelo to w tej chwili cztery nasze najwieksze gwiazdy.
Panowie. Ok rozumiem ze moglo wam sie nie podobac. Mnie tez sie nie podobalo, ale jesli krytykujecie to chociaz wezcie przyklad z kolegi DarekK_11 i krytykujcie konstruktywnie, a nie po jednej porazce Skorza Won, out czy **** wie tam jak wy mowicie. Wyzywac kazdy potrafi. Krytykowac juz nie.
|