Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
343
27.02.2010, 18:19
tragedia! i oni beda mowic ze graja sparing z 3 liga zeby dobrze zagrac w belchatowie?! poziom i zaangazowanie dramatycznie slabe ! ile mielismy skladnych akcji ile okazji w calym meczu 2 , 3? kopacze i tyle...
tomaso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaso
Znajdź inne posty napisane przez tomaso