Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 27.02.2010, 18:19
tragedia! i oni beda mowic ze graja sparing z 3 liga zeby dobrze zagrac w belchatowie?! poziom i zaangazowanie dramatycznie slabe ! ile mielismy skladnych akcji ile okazji w calym meczu 2 , 3? kopacze i tyle...
Odpowiedz cytując