Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
matssman
Junior Member
Od: 02.2010
Offline
#
342
27.02.2010, 18:18
Oj nie placzcie tak liga dopiero ruszyla nawet dobrze ze przegralismy - zimny prysznic sie przyda no i runda bedzie ciekawsza.. Wisła TO MY a nie ta zgraja najemnikow, pamietajcie.
matssman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matssman
Znajdź inne posty napisane przez matssman