Wyświetl pojedynczy post
matssman
Junior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 27.02.2010, 18:18
Oj nie placzcie tak liga dopiero ruszyla nawet dobrze ze przegralismy - zimny prysznic sie przyda no i runda bedzie ciekawsza.. Wisła TO MY a nie ta zgraja najemnikow, pamietajcie.
Odpowiedz cytując