|
Posłuchajcie!
Nie tylko ja mam dość kibiców sukcesu i innych niby-fanatyków!
Przegraliśmy- stało się. graliśmy na wyjeździe, z drużyną z czołówki, bez kilku podstawowych graczy!
Dajcie sobie do cholery spokój! Czasem przegrać czas. Piłkare (w większosci) nie popisali się, ale to nie koniec świata! mamy dużo kolejek! i dwa punkty przewagi! AŻ DWA PUNKTY!
|