Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 27.02.2010, 18:18
Niestety, 12 zawodnikow prezentujacych jako taki poziom w kadrze na to spotkanie, to zdecydowanie za malo. Przynajmniej jeszcze tych 3-4 pilkarzy potrzebujemy.

Pierwszy mecz ligowy w tym roku i praktycznie walka o MP zaczyna sie od nowa.

P.S - Diaz nie jest od rozgrywania pilki...to Jirsak zgral slabiutko.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 27.02.2010 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując