Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 27.02.2010, 18:17
Przynajmniej Issa Ba cos probowal pod koniec. Nie chce mowic, ze wszedl za pozno itd., ale wg. mnie to on dzis zaslugiwal na wiecej niz 15 minut.
Wielkie Derby Krakowa
- są częścią polskiej piłki, a w ich losach, niczym w lustrze, odbija się historia Polski. Przetrwały zabory i dwie wojny światowe. Nie udało się ich zniszczyć nawet Adolfowi Hitlerowi.
Odpowiedz cytując