Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 27.02.2010, 18:15
Naprawdę, to co pokazały te piłkarzyny dziś to tragedia, prawdziwa tragedia. W pierwszej połowie wogóle podań nie potrafili wymienić. Dlaczego grał Diaz? Spartolił tyle akcji, że najlepiej by go wysłać na Księżyc.
Odpowiedz cytując