|
Stwierdzic trzeba jedno Wisla nie ma zadnego najmniejszego pomyslu na gre... Zawodnicy nie graja zle nawet i Diaz moglby byc pozytkiem ale nie to ustawienie i nie ten kompletny brak taktyki... Niestety Skorza (choc dlugo w niego wierzylem) nie dal rady...
|