Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 27.02.2010, 18:15
Stwierdzic trzeba jedno Wisla nie ma zadnego najmniejszego pomyslu na gre... Zawodnicy nie graja zle nawet i Diaz moglby byc pozytkiem ale nie to ustawienie i nie ten kompletny brak taktyki... Niestety Skorza (choc dlugo w niego wierzylem) nie dal rady...
Odpowiedz cytując