Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 27.02.2010, 18:15
mic napisał(a):Wyświetl post
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu
Co Ty mi tu będziesz morały prawił! Chodzę na Wisłę od 1978 roku i mam prawo krytykować, jeśli mi się coś nie podoba! A k...wsko mi się nie podoba! Co, moim obowiązkiem jest pianie z zachwytu nad każdym , nawet zrypanym meczem? Bo co, bo jak nie to nie jestem prawdziwym kibicem?

Trzeba być ślepym jak kret żeby nie widzieć, że na polskie warunki mamy najlepszy skład a jedyne, czego nam jeszcze trzeba, to normalnego trenera! Maciej "Liga będzie ciekawsza" Skorża" od miesięcy nie jest w stanie poukładać tych klocków!
Odpowiedz cytując