mic napisał(a):

|
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu
|
Co Ty mi tu będziesz morały prawił! Chodzę na Wisłę od 1978 roku i mam prawo krytykować, jeśli mi się coś nie podoba! A k...wsko mi się nie podoba! Co, moim obowiązkiem jest pianie z zachwytu nad każdym , nawet zrypanym meczem? Bo co, bo jak nie to nie jestem prawdziwym kibicem?
Trzeba być ślepym jak kret żeby nie widzieć, że na polskie warunki mamy najlepszy skład a jedyne, czego nam jeszcze trzeba, to normalnego trenera! Maciej "Liga będzie ciekawsza" Skorża" od miesięcy nie jest w stanie poukładać tych klocków!